Z przyjemnością informujemy o zakończeniu w dniu 24 czerwca naszych kursów w bieżącym roku akademickim. Dziękujemy wszystkim kursantom i lektorom za zaangażowanie i aktywny udział podczas całego semestru nauki.
KONIEC DRUGIEGO SEMESTRU
Z przyjemnością informujemy o zakończeniu w dniu 24 czerwca naszych kursów w bieżącym roku akademickim. Dziękujemy wszystkim kursantom i lektorom za zaangażowanie i aktywny udział podczas całego semestru nauki.